בניית חנות אינטרנטית

בונים אתר באינטרנט

דבר ראשון – מערכת בנייה וניהול

להלן רשימת עצות לבניית אתר אינטרנט. מובן וברור כי כאשר אתם שואלים את עצמכם איך בונים אתר אינטרנט, התשובה תהיה "מצאו ספק בנייה אמין שיעשה זאת עבורכם", אבל כיום כשיש הבדלי רמות, הבדלי ביצוע והבדלים בסוגים הסופיים של האתרים, בחירת החברה שתבנה את אתר האינטרנט מצריכה דיון מאד מדוקדק, כמו זה אשר תראו כאן בשורות מטה.

בחרו בפלטפורמה שאכן תעשה את העבודה ותאפשר קידום דה פקטו של האתר

נכון גם אתם שמעתם בעבר שבניית אתר בפלטפורמות כמו ג'ומלא, וורדפרס, דרים-ווייבר, וכד' היא המועדפת, לעומת פלטפורמות אחרות ולא ידועות? מדוע זו לא רק סיסמה, ולא כדאי להוזיל עלויות בבנייה בפלטפורמה אחרת? משום שעל אף כי ניתן לקדם בגוגל כל אתר, לא כל אתר ניתן לבקר עם קידום אתרים. השאלה איך בונים אתר אינטרנט צריכה לכלול בתוכה גם את תת השאלה "כיצד אני יודע שהצלחתי לקדם אותו"? והצלחה בקידום אין פירושה – מספר המבקרים שה- COUNTER של האתר ספר, אלא אלו מבקרים ביקרו, וכיצד הם ביקרו: דפדוף, זפזופ, קריאה מלאה, עיון בדפי נחיתה, וכד'.

איך גוגל יודע?

תתפלאו, אבל לאינטרנט יש כלים בעזרתם אתם תוכלו לאבחן זאת בזמן אמת! עם פלטפורמה שהיא לא ג'ומלא, וורדפרס או דרים וובר יהיה לכם בלתי אפשרי להשתמש בשיטות המעקב הללו, ואם יסתבר שכמות המבקרים התבטאה ב- 20 ילדים ששוטטו באתר ללא עניין, לא עשיתם כלום עם הקידום. לכן, עם ספק בניית אתרים המתחייב לפלטפורמה אחרת מומלץ שלא לעבוד.

אל תתפשרו על פחות מבנייה וקידום

לשאלה "איך בונים אתר אינטרנט" צריכה להינתן התשובה: "בדרך בה הוא גם יהיה מקודם"! לכן, כאשר מציעים לכם לבנות אתר אינטרנט, לאחר שבחרתם עיצובים, והטמעתם את המאמרים הראשונים שלכם על השרת,יגיע הזמן לעסוק בקידום אקטיבי למשך פרקי זמן קצובים. על כן, טוב תעשו אם תקבלו החלטה מושכלת לעבוד עם ספק שהוא גם בונה אתרים וגם מקדם אתרים, וכך תוכלו ליהנות גם מאתר איכותי וגם מקידומו בדרכים אורגניות (כתיבת מאמרים ושיתוף מידע), או באמצעות קידום ממומן (מודעות בתשלום בגוגל ופייסבוק).

גלגלי שיניים, SEO, קידום בגוגל,
גלגלי השיניים של גוגל עובדים

כשאתם שואלים איך לבנות אתר אינטרנט, אל תקלו ראש גם בקידום!